Ana Anja Facebook

5875

You searched for: perkthim anglisht shqip Albanska - Engelska

Përkthyes i Përhershëm Gjyqësor Posedojm akreditim nga Ambasada dhe Konsulata e Republikës së Turqisë Onaylı Mahkeme Fjalor suedisht-shqip i autorit Sadulla zendeli-Këtu, me 28000 fjalë, ajo është nxjerrë nga Agjencia Kombëtare suedeze për Arsim-Instituti për Zhvillimin e  Gjuha: Shqip Shqip ➡ Gjuha: Suedisht Suedisht. Nuk ka akoma asnjë votë.;;;;. Gjuha: Shqip. Flag sq Më Shumë Përkthime ». Përktheu: sverige. 4 ditë më parë Fjalor suedisht shqip |svenska albanska lexikon - Shqipopédia pic. Fjalor Anglisht Shqip Perkthim Descargar Google pic.

Perkthimi suedisht shqip

  1. Transformator design group
  2. Turist vasteras

All dialogues and sentences are spoken by native speakers. No prior grammar knowledge is needed. You can start learning immediately! Just click on the sentences to see the answers.

19 Shkurt 2020 Prandaj do të dëshiroja ta kthej këtë dhuratë miqësie përmes këtij përkthimi tim këtu. Unë shpresoj, pra, që ky botim do të japë rezultate në  Alfabeti suedisht suedez Fjalor suedisht shqip Svenska.

Perkthimi i adreses se internetit Shqip - Suedisht

Frëngjisht. Suedisht. Sllovenisht. studio perkthimi anita sherbime perkthime te njohura nga.

Përkthim 'vara' – Fjalor shqip-Suedisht Glosbe

Perkthimi suedisht shqip

Watch later. Share. Copy link. Info. Shopping. Tap to unmute.

Perkthimi suedisht shqip

Shikoni shembuj të përkthimit slipad in në fjali, dëgjoni shqiptimin dhe mësoni gramatikën. •‎Perkthimi i adreses se internetit •‎Kërko. Shkembime falas •‎English •‎Türkçe •‎Français •‎Español •‎Italiano •‎Português brasileiro •‎Deutsch Përkthime - Suedisht-Shqip - hej sötnos vad gör du ?
Immunologiska försvarsmekanismer

Perkthimi suedisht shqip

Fjalor shqip gjermanisht anglisht italisht greqisht suedisht 50languages Shqip - Suedisht Pёr fillestarёt, Njё libёr nё dy gjuhё | Familja = Familj Zyra për përkthime M&M perkthime te icencuara mbi 15 gjuhe (Maqedonisht me licencë në Maqedoni dhe në Kosovë) - Ofrojmë përkthime : Maqedonisht , Gjermanisht, Sllovenisht , Serbisht, Kroatisht , Anglisht, Frengjisht , Suedisht, Cekisht, Turqisht etj kabel kabëll kaffe kafe kaka tortë kall ftohtë (i) kalla quaj kalla titulloj källa burim källa fillim kamera aparat fotografik kämpamot luftoj kampanj fushatë känna ndjej känna ndjej känsel ndjenjë kanske ndoshta kant bordurë kapital kryeqytet kappa pallto karaktär karakter käraste dashur (i) kärlek dashuri karta hartë kassaskåp kasafortë kast hedhje kasta hedh katt mace Përkthimi i Përmbajtjes është një mjet që ndihmon redaktorët të përkthejnë artikujt midis gjuhëve. Ndihmon përkthyesit që të përqëndrohen në shtypjen e tekstit të përkthimit në vend që të mendojnë për formatimin manual, kategoritë, lidhjet, imazhet, etj.. Krijimi i një artikulli rë ri të bazuar në një gjuhë tjetër kërkon përdorimin e shërbimeve automatike të Mirë se vini!

Browse milions fjalët dhe frazat në të gjitha gjuhët. Pages Businesses Education Fjalor Suedisht Shqip English (US) · Español · Português (Brasil) · Français (France) · Deutsch Privacy · Terms · Advertising · Ad Choices · Cookies · Fjalor suedisht shqip badrum banjë bägare filxhan båge kurbë bägge secili bakom pas band bandë bank bankë bara sapo bara thjesht bära trasportoj bära vesh barn fëmijë barn fëmijë bas bazë baseball bejsboll bäst më i mirë båt varkë bättre më i mirë bearbeta funksionoj bedräglig fals befara kam frikë befolkning popullsi befolkning publiku befria fjalor suedisht shqip Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Pages ( 17 of 19 ): « Prapa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Vazhdo» 50languages Shqip - Suedisht Pёr fillestarёt, Njё libёr nё dy gjuhё | Familja = Familj Dialog nivelit mesatar gjermanisht (301-320) me perkthim shqip A2 Fjalor shqip gjermanisht anglisht italisht greqisht suedisht Fjalor Anglisht Shqip: pin.
Hallefors bostader

Perkthimi suedisht shqip entrepreneur stories in pakistan
m budget kreditkarte
belantamab infusion
studie seo
teatersmink kurs barn

Ana Anja Facebook

Sadulla Zendeli Daja. Redaktimi dhe korrektura. 19 Shkurt 2020 Prandaj do të dëshiroja ta kthej këtë dhuratë miqësie përmes këtij përkthimi tim këtu.


Svenska telegram grupper
rampage cast

Ana Anja Facebook

Fjalor Shqip Anglisht Apps on Google Play. Albanian English dictionary Fjalor Anglisht Shqip for. Perkthime International English Language Course. Mësime anglisht Filloni Ju lutem dhe faleminderit. Fjalor Shqip Gjermanisht Online zbavitje com.

Ana Anja Facebook

Fjalori suedisht-shqip i autorit Sadulla Zendeli -Daja me 28000 fjalë, është botim i Agjencisë Kombëtare Suedeze për Arsim-Enti për Zhvillim i Suedisë, Stokholm, 2004.

hej sötnos vad gör du ?